Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Kasım 2023 Pazartesi

Kendini ateşe veren sığınmacıyı taksici kurtardı

Avusturya'nın Burgenland eyaletinde, bir kişi kendini sokakta ateşe verdi. Olay yerinden geçen taksi şoförü, intihar girişimini fark ederek adamı kurtardı.

Cumartesi günü saat 22.00 sularında Güssing kasabasında meydana gelen olayda, bir kişi üzerine mazot döktü ve kendini ateşe verdi. Olay yerinden geçen taksi şoförü, yanmakta olan adamı gördü. Sürücü hemen arabasından atlayarak Afgan sığınmacının yardımına koştu ve yanan kazağı vücudundan ayırdı. Bir barın müşterileri de olayın farkına vararak yardıma koştu.

Kurtarma ekipleri olay yerine gelerek adamı hastaneye kaldırdı. İtfaiye de olay yerine sevk edildi. İlk raporlara göre adamın karnında ciddi yanıklar oluştuğu bildirildi.

Taksici, yaptığı cesur müdahaleyle adamın hayatını kurtardığı için övgü aldı.

Adamın intihar girişiminin nedeni henüz bilinmiyor.

Geri Dön 13 Kasım 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN