Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sivrisinek alarmı - 17 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Aralık 2023 Pazartesi

Kayıtsız Jaguar'la polisten kaçan şahıs iki kişiyi ağır yaraladı

Viyana'da, polis kontrolünden kaçan sürücü, Jaguar marka kayıtsız aracıyla şehirde tehlikeli bir kovalamaca başlattı. Kovalamaca sırasında iki kişi ağır yaralandı.

34 yaşındaki Sırbistan vatandaşı sürücü, cuma günü saat 20.30 civarında Gaudenzdorfer Kuşağı yakınındaki Meidling şehri polis komutanlığı memurlarının rutin kontrolünden kaçtı.

Kırmızı ışıklarda durmayan sürücü, önce bir bisikletliye çarptı, ardından karşıdan gelen bir araca çarptı ve arabayı da kaldırıma sürükledi. Çarptığı araçtaki 52 yaşındaki yolcu ile 46 yaşındaki bisikletçi ağır yaralandı.

Kaçış Landstraße kuşağında karşıdan gelen araçla kafa kafaya çarpışmasıyla son buldu.

Sürücü, sorgulaması sırasında Jaguar marka aracı kullandığını inkâr etti. Kendisinin arka koltukta oturduğunu, sürücü ve yolcu koltuklarında ise iki kuzenin oturduğunu iddia etti. Ancak rutin kontrol için kendisini durdurmaya çalışan polis memurları ve yaya olarak kaçtıktan sonra onu yakalayanlar tarafından sürücü olduğu açıkça belirlendi.

Diğer iki yolcu ise aranmaya devam ediliyor.

Polis sözcüsü Barbara Gass, aracın direkt olarak kaydedilmediğini bildirdi. Son kayıtlı sahibi, aracı yasal olarak sattığını belirtti. Aracın Sırplara nasıl ulaştığı belli değil. Plakalarının ise daha önce çalındığı ihbarı yapıldığı ortaya çıktı.

34 yaşındaki şüphelinin geçerli bir ehliyeti yok ve sağlık görevlileri, şahsın bağımlılık yapıcı maddelerin etkisi altında olduğunu belirledi. Otomobilde az miktarda da kenevir bulundu.

Geri Dön 11 Aralık 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN