Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2023 Pazartesi

Kamyon kasasında 46 göçmen yakalandı

Avusturya'nın Macaristan sınırında, bir kamyon kasasında yasa dışı yollarla ülkeye girmeye çalışan 46 düzensiz göçmen, emniyet güçleri tarafından yakalandı.

Burgenland eyalet polisi tarafından yapılan açıklamada, Nickelsdorf Sınır Kapısı yakınlarında park etmiş bir kamyonun kontrol edildiği ve aracın kasasında düzensiz göçmenlerin bulunduğu belirtildi.

Kamyon sürücüsünün aracı terk ettiği ve emniyet güçlerinin 46 düzensiz göçmeni yakaladığı ifade edildi. Yakalanan göçmenlerden üçü çeşitli sağlık sorunları nedeniyle hastanelere sevk edildi, diğerlerinin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Gözaltına alınanların 19'u iltica başvurusunda bulunurken, 27'si sınır dışı edildi. Kamyon sürücüsü henüz bulunamadı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Avusturya, Macaristan ve Sırbistan, düzensiz göçle mücadele kapsamında sınır güvenliği ve emniyet güçleri arasındaki işbirliğini artırmak amacıyla bir mutabakat imzalamıştı.

Geri Dön 10 Temmuz 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN