Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Aralık 2023 Cumartesi

Hükûmet, pandemi dönemi için günah çıkardı

Avusturya’da federal hükûmet, pandemi dönemine ilişkin soruşturmaların tamamlandığını duyurdu. ÖVP'li Başbakan Karl Nehammer, hatalar yapıldığını ilk kez itiraf etti.

Nehammer, zorunlu aşılama kararına ilişkin, "Siyasetçilerin kamuoyunu şeffaf bir şekilde bilgilendirmesi, konuyu gerekçelendirmesi gerekiyordu" ifadelerini kullandı. Şansölye Nehammer, “Kriz döneminde kristal bir küremiz yoktu. Virüs bizden bir adım önde olduğu için hızlı karar vermek zorunda kaldık” şeklinde konuştu. 

Rapora ilişkin değerlendirmelerde bulunan sosyologlar, kriz iletişiminde hatalar olduğunu belirterek 'Avusturya’da 2022 sonbaharından itibaren aşıya ve kurallara ilişkin şüphelerin artığını, toplumsal kutuplaşmanın tırmandığını' ifade ettiler.

Geri Dön 23 Aralık 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN