Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Şubat 2024 Çarşamba

Hız sınırı aşanların araçlarına el konulacak ve satılacak

Avusturya'da 1 Mart'ta itibaren hız sınırını fazlasıyla aşanların araçlarına el konulup satılabilecek.

Avusturya’da 1 Mart itibarıyla yeni bir trafik düzenlemesi yürürlüğe girecek. Buna göre, şehir içi hız sınırını saatte 70 kilometre, şehir dışı hız sınırını da saatte 80 kilometre aşan sürücülerin araçlarına el konulup satışa çıkarılabilecek.

Yasaya göre, ilk etapta, araçlara 2 haftalığına el konulacak ancak sürücünün hız ve tehlikeli sürüş cezaları bulunması durumunda araç satışa çıkarılabilecek.

Alman Otomobil Kulübü (ADAC), yeni yasadan Almanya gibi diğer ülkelere kayıtlı araç sürücülerinin de etkilenebileceğini duyurdu. Avusturya’da trafiğe çıkacaklara dikkatli olmaları gerektiği bildirildi.

Geri Dön 28 Şubat 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN