Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Nisan 2024 Çarşamba

Hitler'in doğum gününü kutlayan dört Alman gözaltına alındı

Avusturya’da, Adolf Hitler’in doğum günü 20 Nisan’da, doğduğu eve beyaz güller bırakan ve Nazi selamı veren 4 Alman gözaltına alındı. 

Branau am Inn kentinde yaşanan olayda şüphelilerin 20 ila 30 yaşları arasında Alman kökenli kişiler olduğu bildirildi. Dört şüphelinin, Nazi sembollerini yasaklayan yasayı ihlal ettiği gerekçesiyle tutuklandığı duyuruldu. Avusturya polisi, Nazi selamı veren kişilerden birinin şaka yaptığını söyleyerek kendini savunduğunu ancak soruşturmada cep telefonundan çok sayıda neonazi temalı mesaj ve fotoğraf bulunduğunu açıkladı.

Avusturya’da geçtiğimiz yıl Hitler'in doğduğu evin neonazilerin toplanma yeri hâline gelmesini önlemek amacıyla polis merkezine dönüştürülmesine karar verilmişti.

Geri Dön 24 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN