Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Haziran 2024 Pazartesi

Bir günde iki aile içi şiddet vakası

Salzburg'da cumartesi günü iki ayrı aile içi şiddet vakası yaşandı. İki olayda da erkekler, evli olduğu kadınlara saldırdı.

37 yaşındaki bir adam, akşam saatlerinde Pongau'da evli olduğu kadınla tartıştıktan sonra onu bıçakla yaraladı. Kadın, hemen acil servisi arayarak durumu polise bildirdi. Yaralı kadın, Kızıl Haç tarafından Schwarzach Kliniği'ne götürüldü. Saldırgan, olaydan bir süre sonra eve döndü ve polis tarafından tutuklandı. Savcılık, Kosova asıllı adamın tutuklanarak Salzburg Cezaevi'ne gönderilmesini talep etti.

Straßwalchen'de ise cumartesi akşamı 51 yaşındaki bir adam, evli olduğu kadının yüzüne yumruk atarak saldırdı ve onu öldürmekle tehdit etti. Polis eve geldiğinde, adam agresif ve öfkeli davranıyordu. Polis, adamı gözaltına ve savcılık talimatıyla merkeze götürdü. Ayrıca, saldırgana yaklaşma ve evden uzaklaştırma yasağı verildi.

Geri Dön 03 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN