Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Eylül 2023 Pazartesi

Bir ATM daha patlatıldı

Aşağı Avusturya'nın Weinviertel bölgesinde pazar gecesi bir ATM daha patlatıldı. Bunun, Cuma günü Seefeld-Kadolz'da gerçekleşen olayla bağlantılı olabileceği düşünülüyor.

Aşağı Avusturya Eyalet Emniyet Müdürü Johann Baumschlager, Bernhardsthal'daki bir banka ATM'sinin pazar günü saat 03.00 civarında, kimliği belirsiz kişilerin hedefi olduğunu açıkladı.

Olay üzerine Mistelbach bölgesindeki Eyalet Kriminal Dairesi, ATM patlamasını soruşturmaya başladı. Çalışmalar Aşağı Avusturya Eyalet Kriminal Dairesi tarafından yürütülüyor. Olay yeri ekibi de dün Bernhardsthal'da inceleme yaptı.

Benzer şekilde, cuma günü saat 03.00 sularında, Seefeld-Kadolz'da bir ATM daha patlatılmıştı. Zanlıların, paraları arabaya yükleyerek kaçtığı düşünülüyor.

Geri Dön 04 Eylül 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN