Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Kasım 2023 Pazartesi

40 kişilik taraftar kavgası: Polis havaya ateş açtı

Viyana'da cumartesi gecesi, Rapid ve Austria taraftarları arasında bir barın önünde kavga çıktı. 40 kişinin karıştığı kavgayı polis, havaya ateş açarak ayırabildi.

Viyana'nın Ottakring bölgesindeki Lerchenfelder Gürtel'de bulunan bir barın önünde, Rapid ve Austria futbol takımlarının taraftarları arasında kavga çıktı. Cumartesi akşamı geç saatlerde yaşanan kavgaya yaklaşık 40 kişi karıştı. Kavganın büyümesi üzerine polis havaya ateş açarak müdahale etti.

Polis takviyesinin olay yerine ulaşmasıyla birlikte, olaya karışan taraftarlar kaçmaya çalıştı. Bu sırada 17 yaşındaki bir genç, olayla ilgisi olmayan bir araçla çarpıştı. Genç, yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Tutuklama sırasında bir polis memuru da yaralandı.

Polis, kavganın o anda mı çıktığı yoksa önceden mi planlandığı konusunu soruşturuyor.

Geri Dön 20 Kasım 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN