Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Mart 2023 Cumartesi

‘Yüzyılın projesi’ 2070 yılına ertelendi

Alman Demir Yolları (Deutsche Bahn), tarafından ‘yüzyılın projesi’ olarak tanıtılan modernizasyon çalışmaların bitiş tarihi 2070 yılına ertelendi.

2030 yılına kadar yolcu sayısının iki katına çıkarılacağını, demir yollarının modernize edileceğini ve rötarların en aza indirileceğini duyuran Deutsche Bakn ‘Yüzyılın Projesi’ olarak tanıtılan çalışmaların hedeflenen bitiş tarihi 2070 yılına erteledi. 

Her üç trenden biri rötar yaptı

Geçtiğimiz yıl uzun mesafe trenlerinde her üç trenden biri rötar yapmış, Deutsche Bahn yöneticilerinin maaşları yüzde 14 artırılmıştı.

Business Insider’da yayımlanan bir habere göre, üst düzey bir yöneticinin maaşı 190 bin avrodan 216 bin avroya yükseldi. 

Geri Dön 04 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN