Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Şubat 2024 Perşembe

Wagenknecht: Trafik ışığı Avrupa'nın en aptal hükûmeti

Ukrayna'ya yapılan silah sevkiyatını eleştiren siyasetçi Sahra Wagenknecht, trafik ışığını 'Avrupa'nın en aptal ve en tehlikeli hükûmeti' olarak nitelendirdi.

Sol Parti'den ayrılarak kendi partisini kuran Sahra Wagenknecht, Ukrayna'ya yapılan silah yardımı harcamalarını eleştirerek federal hükûmete ağır suçlamalarda bulundu. Passau'da Kül Çarşambası günü düzenlenen bir toplantıda trafik ışığı koalisyonunu 'Avrupa'nın en aptal ve en tehlikeli hükûmeti' olarak nitelendiren Wagenknecht, Ukrayna'ya silah sevkiyatını 'tamamen saçmalık ve delilik' olarak tanımladı. Wagenknecht, ülkenin ihtiyaçlarının silahlanma değil; iyi emekli maaşları, sağlık hizmetleri ve altyapı olduğunu vurguladı.

Wagenknecht barajı aştı

Öte yandan, RTL ve Stern adına Forsa araştırma şirketi tarafından yapılan bir ankette, Sahra Wagenknecht İttifakı'nın yüzde 5 barajını aştığı belirlendi. Anket sonuçlarına göre, Alman halkı Wagenknecht'i güçlü liderlik özellikleri, anlaşılır ve halka yakın biri olarak görüyor. Katılımcıların yüzde 60'ı onun net konuştuğunu, yüzde 53'ü liderlik becerilerine sahip olduğunu, yüzde 49'u insanları neyin harekete geçirdiğini bildiğini düşünüyor. Ayrıca, yüzde 43'ü onu yetkin, yüzde 36'sı ise sempatik buluyor.

Geri Dön 15 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN