Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Ekim 2022 Cumartesi

Volkswagen kaloriferleri kıstı, işçilere mont dağıttı

Alman otomotiv devi Volkswagen, enerji tasarrufu maksadıyla kaloriferleri kıstı. Sıcaklık 17 dereceye düşürüldü. İşçilere ise kalın mont dağıttı.

Volkswagen kaloriferleri kıstı, işçilere mont dağıttı

Doğalgaz ve elektrik fiyatlarındaki artış, Alman şirketlerini enerji tasarrufu yapmaya zorluyor. Alman otomotiv devi Volkswagen, tasarruf amacıyla üretim yerlerinde kaloriferleri kısarak sıcaklığı 17 dereceye düşürdü ve çalışanlara sıcak tutan kalın mont dağıttı.

Benzer önlemleri birçok şirket uygulamaya başladı. Yapı malzemeleri grubu Heidelberg Materials ise, elektrik fiyatları daha düşük olduğu için üretiminin bir kısmını hafta sonuna kaydırdı.

Geri Dön 08 Ekim 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN