Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Mayıs 2023 Salı

Ülke genelinde fesih dalgası

Almanya'da doğal gaz ve elektrik sözleşmelerini fesh edenlerin sayısı, bu yılın ilk çeyreğinde, geçen yılın aynı dönemine nazaran yüzde 34 oranında arttı.

Almanya'da, doğal gaz ve elektrik sözleşmelerini fesh edenlerin sayısı; Aboalarm'ın verilerine göre bu yılın ilk çeyreğinde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 34, sözleşme süresi boyunca yapılan zamlar nedeniyle sözleşmelerini iptal edenlerin sayısı ise yüzde 82 arttı. Enerji uzmanları, Almanya genelinde bir fesih dalgası yaşandığına işaret ediyor.

Güncel verilere göre, doğal gazın kilovatsaat başına birim fiyatı 10,5 sent, elektriğin ise 35 sent seviyesinde. Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinden sonra, Avrupa'da gaz fiyatları geçen yıl ağustos ayında megavatsaat başına 300 avro sınırını aşmıştı. Bu durum, sözleşmelerin iptal edilmesinde büyük bir rol oynuyor.

Geri Dön 09 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN