Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Mayıs 2023 Cuma

Uçak bileti alanlar dikkat: Almanya'da hava tatbikatı!

Almanya'da, NATO'nun en büyük hava kuvvetleri tatbikatı için geri sayım başladı. 12-24 Haziran tarihleri arasında yapılacak tatbikatlar süresince, zaman zaman, hava sahası tüm uçuşlara kapatılacak.

Uçak bileti alanlar dikkat: Almanya'da hava tatbikatı!

NATO’nun en büyük hava kuvvetleri tatbikatı olan Air Defender 23 Operasyonu, 12-24 Haziran tarihleri arasında Almanya semalarında gerçekleştirilecek. Tatbikata 25 ülkeden 220 NATO hava kuvvetleri uçağı ve 10 bin askeri personel katılacak.

Üç farklı hava sahasında gerçekleşecek tatbikatlarda; doğu hava sahası saat 10:00 - 14:00 arasında, güney hava sahası 13:00 - 17:00 arasında ve kuzey hava sahası 16:00 - 20:00 arasında, diğer tüm uçuşlara kapalı olacak.

Uçuş saatlerinizi kontrol edin

Bild’de yer alan habere göre, tatbikatın gerçekleştiği tarihlerde yolculuk yapacak olanlar için uçuş saatlerindeki değişiklikleri kontrol etmelerine yönelik uyarı yapıldı. Tatbikat süresince özel hava trafiğinin de kesintiye uğrayabileceği kaydedildi.

AB içinde, gecikmelerden veya iptallerden etkilenen yolcular, havayolu şirketinden tazminat talep edebilecek. Yolcular, kalkıştan 14 günden önce bilgilendirilmeleri hâlinde hak talebinde bulunabilecekler.

Geri Dön 05 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN