Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Şubat 2023 Çarşamba

Trafik ışığına destek azalıyor, CDU yükselişte

Yapılan yeni anket ’Trafik Işığı Koalisyonu’na desteğin azalırken CDU/CSU'ya ise desteğin arttığını ortaya koydu.

BILD gazetesi adına INSA araştırma şirketi bir anket düzenledi. Anket sonuçlarına göre, Trafik Işığı Koalisyonu’na destek azalırken, CDU/CSU Birlik partilerine destek arttığı görüldü.

Ankete katılanların yüzde 29’u bu pazar seçim olsa Birlik partilerine oy vereceğini belirttirken, Trafik Işığı Koalisyonu’nun oy toplamı yüzde 44 oldu. 

Marschall’dan ‘sağa kayma’ uyarısı

Siyaset bilimci Prof. Dr. Stefan Marschall, Merz yönetiminde CDU’yu sağa kayma konusunda uyardı. Marschall, AfD oylarını geri kazanma umuduyla, CDU’nun merkezden seçmen kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu söyledi. Marschall, “AfD’ye giden oyları geri kazanılacağının garantisi yok” dedi. Marschall, Merz'in siyasi gidişatının CDU ve tüm ülke için bir risk olduğunu ekledi.

Geri Dön 22 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN