Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Şubat 2024 Çarşamba

Thüringen Başbakanı, ihtiyacı olan oy oranı kadar kilo verecek

Thüringen'in Sol Partili Başbakanı Bodo Ramelow, seçime kadar 20 kilo daha vermeyi hedefliyor. Anketlere göre aşırı sağcı AfD, Sol Parti'nin 20 puan önünde.

Almanya'nın Thüringen eyaletinde Başbakan Bodo Ramelow (Sol Parti), sağlıklı yaşam tarzını benimseyerek bu yılın başından beri 8 haftada 8 kilo verdiğini duyurdu. ARD yayınında konuşan Ramelow, 1 Eylül'de yapılacak eyalet parlamentosu seçimlerine kadar diyetini sürdürmeyi hedefliyor.

Anketlerde partisi, aşırı sağcı AfD lideri Björn Höcke'nin liderliğindeki Thüringen AfD'sinin oldukça gerisinde yer alıyor. Ramelow, partisinin anketlerdeki yüzde 15'lik oy oranını yükseltmek ve liderliğini sürdürebilmek için, seçime kadar 20 kilo daha vermeyi hedefliyor. Ramelow diyetine ilişkin olarak "Hedefime ulaşılabilir. Şu anda zaten 8 kilo verdim ve bu beni mutlu ediyor" ifadelerini kullanırken, parti sözcüsü Ramelow'un diyet stratejisinin hava karardıktan sonra yemek yememeyi, daha az et tüketmeyi ve alkolden uzak durmayı içerdiğini belirtti.

Geri Dön 28 Şubat 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN