Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Kasım 2022 Cumartesi

Tavan fiyata ‘karmaşık’ eleştirisi

Almanya’da enerjide uygulanacak tavan fiyat uygulaması ‘karmaşık’ olduğu gerekçesiyle eleştiriliyor. Ekonomi Bakanı Habeck ise aynı görüşte değil.

Tavan fiyata ‘karmaşık’ eleştirisi

Almanya’da enerjiye tavan fiyat gelecek. Önce ocak ayı denildi, şimdi şubatta ödenmesi tartışılıyor ancak en geç martta yürürlüğe girecek. Aralık ayında da faturaların devlet tarafından ödenmesi planlanıyor. Fakat aralıkta ödenecek faturalar, eylül ayındaki yıllık tüketimin 12’de biri kadar. Bu uygulamaya ‘çok karışık’ olduğu yönünde eleştiriler geldi.

Ekonomi Bakanı Robert Habeck ise aynı görüşte değil. Bakan Habeck, uygulamanın hiç karışık olmadığını savunarak “Fiyatlar otomatik olarak düşürülecek. Basit bir model” ifadelerini kullandı.

Geri Dön 19 Kasım 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN