Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Kasım 2023 Perşembe

Steinmeier'den Araplara: Kendinizi Hamas'a kullandırmayın

Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Almanya'da yaşayan Arap kökenlilere, antisemitizm ve Hamas ile aralarına mesafe koymaları çağrısında bulundu.

Steinmeier, Berlin'de düzenlenen bir etkinlikte yaptığı konuşmada, "Filistinli ve Arap kökenli insanlardan rica ediyorum. Kendinizi Hamas'ın destekçilerine kullandırmayın. Kendi adınıza konuşun. Terörü kesin bir dille reddedin. Siyasi görüşlerinizi yasalar çerçevesinde ifade edin." dedi.

Steinmeier, Almanya'da yaşayan herkesin, Yahudi yaşantısını korumaya katkıda bulunması gerektiğini vurguladı. Steinmeier, "Almanya'da Yahudi yaşantısını korumak, devletin görevi ve vatandaşın vazifesidir. Bu, bu ülkede yaşayan herkes için geçerlidir." ifadelerini kullandı.

Steinmeier, Arap kökenlilere, Gazze'deki sivillerin çektiği acıları ve çaresizliği ifade etme hakkına sahip olduklarını söyledi. Ancak, bunu antisemitik bir şekilde yapmanın, sinagoglara saldırıların ve İsrail bayraklarının yakılmasının özgürlüğün kullanımı olmadığını vurguladı. Steinmeier, bu tür eylemlerin ciddi bir biçimde kovuşturulması ve cezalandırılması gerektiğini söyledi.

Geri Dön 09 Kasım 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN