Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Mayıs 2023 Cuma

SPD’li vekilin ofisi kundaklandı

SPD’li Federal Milletvekili Karamba Diaby’ın ofisine saldırı gerçekleştirildi. Saldırı nedeniyle can kaybı olmazken büyük maddi hasar meydana geldiği belirtildi.

Almanya’da SPD’li Milletvekili Karamba Diaby’ın Sachsen-Anhalt eyaletinin Halle şehrinde bulunan ofisi ateşe verildi. Bild’de yer alan habere göre; polis, saldırganın seçim ofise dün gece 22 sularında girdiğini ve binayı ateşe verdiğini belirtti. 

Kullanılamaz durumda olan binada ciddi maddi hasar meydana geldi. 

Saldırgan tutuklandı

55 yaşındaki saldırgan, tutuklanırken SPD’li Diaby, ”Kızgın ve üzgünüm. Fail olduğundan şüphelenilen kişi hem benim hem de polis tarafından zaten tanınıyor” açıklamasında bulundu.

Diaby defalarca suç duyurusunda bulunmuş

Kendisine çok kez 'ırkçı hakaretlerde' bulunan faili hakkında defalarca suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Senegal asıllı Diaby, "Soruşturmaların hızlı ve güvenilir şekilde sonuçlanmasını bekliyorum" dedi.

2020 yılında da Diaby'nin ofisine saldırı düzenlenmişti.

Geri Dön 05 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN