Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Temmuz 2023 Salı

SPD lideri: Toplum yorgun ve endişeli

SPD Eş Genel Başkanı Lars Klingbeil, AfD tehlikesine dikkat çekerek hem koalisyona hem de muhalefete önerilerde bulundu.

SPD Eş Genel Başkanı Lars Klingbeil, RND'ye verdiği demeçte son anketlerde aşırı sağcı AfD'nin yükselişine ilişkin endişelerini dile getirdi. 

Klingbeil; koronavirüs salgını, savaş, enerji krizi ve enflasyon gibi nedenlerle zor zamanlar geçirildiğini belirterek, toplumun yorgun olduğunu ve vatandaşların gelecekle ilgili korkularının olduğunu ifade etti. Bu durumun sağcı popülizmin yayılmasına zemin hazırladığını belirtti.

Klingbeil, trafik ışığı koalisyonunun anlaşmazlığa düşmesinin insanları güvensiz hissettirdiğini söyledi ve CDU/CSU partilerinin de buna katkıda bulunduğunu belirtti. Klingbeil, CDU/CSU'nun AfD'ye karşı etkili alternatifler yerine kimin şansölye adayı olacağıyla ilgilendiklerini söyleyerek eleştiride bulundu.

Geri Dön 11 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN