Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Mart 2024 Salı

Spahn: Ya bize oy verin ya da hâlinizden şikâyet etmeyin

Birlik partileri (CDU/CSU) Meclis Grubu Başkan Yardımcısı Jens Spahn, seçmenlere seslenerek "Ya bize oy verin ya da hâlinizden şikâyet etmeyin" dedi.

Spahn, federal hükûmete olan güvensizliğin yüksek olduğunu ve politika değişikliği çağrısında bulundu. Bild gazetesine verdiği demeçte, anketlerde Almanların yüzde 80'inin hükûmete güvenmediğini ve çoğunluğun temel politika alanlarında değişiklik istediğini belirtti.

Spahn, SPD ve Yeşiller olmadan bir koalisyon hedefleyerek, bu şekilde vatandaşların talep ettiği değişikliğin gerçekleştirilebileceğini ifade etti. Anketlere göre, Birlik'in oy hedefinin yüzde 40 olduğunu açıklayan Spahn, FDP ile bir çoğunluğun mümkün olabileceğini söyledi ve halka, istedikleri politika değişikliğini sağlayacak bir çoğunluk oyu verilmesi gerektiğini vurguladı. Spahn, "Ya bize oy verin ya da hâlinizden şikâyet etmeyin" ifadesini kullandı.

Ayrıca, AfD'ye oy vermenin, sol bir koalisyon olasılığını artıracağı konusunda uyarıda bulundu ve merkez sağ seçmenlere değişiklik için destek çağrısında bulundu.

Geri Dön 26 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN