Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Ekim 2022 Salı

Sol Parti’de ‘Yeşiller’ tartışması

Sol Parti Milletvekili Sahra Wagenknecht, Yeşiller’i Meclis’teki ‘en tehlikeli parti’ olarak değerlendirdi. Partisinin içinden Wagenknecht’e tepki geldi.

Almanya’da Sol Parti Milletvekili Sahra Wagenknecht, yine yaptığı açıklama ile kendi partisinin tepkisini çekti. Sol Partili politikacı paylaşımında, “Bana göre Yeşiller, şu anda Federal Meclis’te (Bundestag) bulunan en iki yüzlü, en beceriksiz ve bizi savaşa götürerek ekonomimiz ve doğamız için verdikleri zarara bakıldığında en tehlikeli partidir” ifadelerini kullandı. 

Eski Sol Parti Başkanı ve şimdi Sol Parti Federal Meclis Üyesi olan Bernd Riexinger de Twitter'dan "Bundestag'daki en tehlikeli parti AfD’dir” dedi.

Sol Parti Meclis Grubu Genel Sekreteri Jan Korte de Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Faşistlerin bulunduğu bir parlamentoda Yeşiller’i en büyük tehlike olarak göstermek çok abartılı ve sağdan gelen tehlikeyi önemsizleştiriyor” diye yazdı.

Sol Partili Gösta Beutin ise, Wagenknecht’in ‘fail’ ile ‘mağduru’ karıştırmakla suçladı. Beutin, “Enerji krizinin asıl nedeni, Rusya'nın Ukrayna'ya karşı yürüttüğü saldırganlık savaşıdır” dedi.

Geri Dön 25 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN