Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2023 Çarşamba

Sıcak hava dalgası Almanya'yı vuracak

Meteoroloji uzmanları, İspanya'dan gelen sıcak hava dalgası nedeniyle, hafta sonu itibarıyla sıcaklıkların 35 dereceye kadar yükseleceğini duyurdu.

Sıcak hava dalgası Almanya'yı vuracak

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor. Focus'un haberine göre; İspanya üzerinden gelen sıcak hava dalgası nedeniyle, hafta sonundan itibaren değerlerin 35 dereceye kadar yükseleceği, kavurucu sıcakların etkisini en az 10 gün daha sürdüreceği tahmin ediliyor. 

Orman yangınlarına dikkat

Almanya'nın kuzey bölgelerinde dahi, en düşük değerlerin 30 derece bandında olması bekleniyor. Rekor sıcaklıkların, Ren bölgesi başta olmak üzere, batı ve güneybatıda görüleceği tahmin edilirken; Brandenburg ve Mecklenburg - Vorpommern eyaleti için ise kuraklık nedeniyle orman yangınlarına karşı uyarı yapıldı. 

Kavurucu sıcaklarla birlikte dağlık bölgelerde fırtına riskinin de yükseldiği belirtildi. Hafta boyunca Franken, Thüringen ve Saksonya'da yer yer gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor.

Geri Dön 07 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN