Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Kasım 2023 Pazartesi

Scholz Putin'le diyaloğa hazır

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le diyaloğa hazır olduğunu söyledi. 

Scholz Putin'le diyaloğa hazır

Scholz, bunun ancak ‘Putin de adım atmaya niyetliyse’ bir anlamının olacağını sözlerine ekledi. Putin’i Ukrayna’da barışçıl bir çözüm için ilk adımı atmaya davet eden Scholz, “Askerlerini geri çekmeli” ifadelerini kullandı. Şansölye ayrıca, “Putin, komşu ülkesinin topraklarını ilhak etme amacına ulaşamamalı” fikrini de dile getirdi.

Scholz sözlerinin sonunda, Ukrayna’ya, gerekli olduğu müddetçe kendilerini Rusya saldırılarına karşı savunma konusunda yardımcı olacaklarının da sözünü verdi.

Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, en son geçen yıl 2 Aralık’ta telefonda görüşmüştü. 

Geri Dön 20 Kasım 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN