Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Ağustos 2023 Cuma

Schleswig-Holstein’da maske zorunluluğu

Schleswig-Holstein eyaletine bağlı Kiel şehrindeki acil servis ve hasta kabul biriminde maske zorunluluğu uygulamaya başladı. 

Almanya'nın Schleswig-Holstein eyaletinde yer alan Schleswig-Holstein Üniversite Hastanesi, Kiel şehrindeki acil servis ve hasta kabul biriminde maske zorunluluğu uygulamaya başladı. Hastanenin Basın Sözcüsü Oliver Grieve, yaptığı açıklamada bu önlemin geçici olduğunu belirtti ve koronavirüs vakalarının tatilden dönenlerden kaynaklanabileceğini vurguladı.

Hastanede Pazartesi gününe kadar 13 koronavirüs vakası tespit edildi. Ancak hastanenin Lübeck'teki binasında halihazırda maske zorunluluğu bulunmamaktadır. Kiel Belediyesi Hastanesi'nde ise hasta kabul bölümünde maske takma zorunluluğu olmasa da, çalışanların maske kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Prof. Helmut Fickenscher konuyla ilgili olarak, "Ani bir tehlike söz konusu değil. Çoğu kişi zaten iki veya dört doz aşı oldu, birçoğumuz ise iki kez koronavirüs enfeksiyonu atlattık." şeklinde konuştu.

Geri Dön 18 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN