Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman ekonomisi resesyona girecek - 20 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
05 Temmuz 2023 Çarşamba

Rekabet Komisyonu: Deutsche Bahn bölünmeli

Rekabet Komisyonu (Monopolkommission), Alman demir yolları şirketi Deutsche Bahn'ın resmi olarak iki ayrı şirkete bölünmesini öneriyor.

Süddeutsche Zeitung'a verdiği demeçte Komisyon Başkanı Jürgen Kühling, Deutsche Bahn'ın yeniden yapılandırılması gerektiğini belirtti ve bölünmenin alt yapı ve taşımacılık hizmetleri temelinde planlanmasını önerdi.

Demir yolu sektöründe daha fazla rekabet ve reform ihtiyacı olduğuna işaret eden Kühling, sektöre yönelik değerlendirme raporunun tamamlandığını ve federal hükûmet ile Ulaştırma Bakanlığı'na sunulacağını açıkladı.

Kühling, Deutsche Bahn'daki yetersiz finansmana dikkat çekerek, yatırım eksikliklerinin uzun süreli bir çaba ile giderilebileceğini savundu.

Geri Dön 05 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN