Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mart 2023 Cuma

Postacılar süresiz greve hazırlanıyor

Birleşik Hizmet Sendikası (Ver.di) Deutsche Post çalışanlarının süresiz grev kararı aldığını duyurdu.

Ver.di Sendikası, binlerce Deutsche Post çalışanı için süresiz greve gitme kararı aldığını duyurdu. Grev tarihi henüz belli değil ancak Deutsche Post ile sendika arasındaki müzakereler 10 Mart 2023 Cuma günü devam edecek. 

Sendika Sözcüsü, Deutsche Post AG'nin yaklaşık 160 bin çalışandan yüzde 85,9'unun süresiz grev kararını desteklediğini belirtti. 

Sendika adına müzakereleri yürüten Andrea Kocsis ise, "Deutsche Post AG, reddedilen teklifte önemli maddi iyileştirmeler yaparak süresiz bir grevi önlemede sorumlu olan taraf. Oylamanın sonucu, üyelerimizin iyi bir pazarlık sonucu için mücadele etme kararlılığını gösteriyor” dedi.

Geri Dön 10 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN