Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Ocak 2024 Cuma

Pilotlar da greve hazırlanıyor

Almanya'da, demiryolu emekçilerinin ardından, Lufthansa'nın iştiraki olan Discover Airlines pilotları da 24 saatlik bir greve hazırlanıyor. 

Almanya'da Makinistler Sendikası'nın (GDL) devam eden uzun süreli grevi sırasında, Lufthansa'nın iştiraki olan Discover Airlines pilotları da 24 saatlik bir greve hazırlanıyor. Pilotlar Sendikası Vereinigung Cockpit (VC) üyeleri, grev kararı almak için yapılan oylamada yüzde 96 destekle evet oyu kullandı. Grev, Cuma günü 12:01'den 23:59'a kadar sürecek. Aynı dönemde, Kabin Personeli Sendikası UFO da üyelerine uyarı grevi yapma çağrısı yaptı.

Discover Airlines, grev kararını eleştirerek, grevin uçuş operasyonları ve yolcular üzerinde geniş kapsamlı etkileri olacağını öne sürdü. Havayolu şirketi, VC'yi tek taraflı olarak müzakerelerin başarısız olduğunu ilan etmekle ve daha fazla müzakere teklifini reddetmekle suçladı. Lufthansa'nın tatil havayolu şirketi Discover Airlines, ana markasından daha ekonomik olması ve kazançlı eğlence pazarında diğer tatil havayollarıyla rekabet etmesi amacıyla iki buçuk yıl önce kuruldu.

Yolcu trenlerinde (S-Bahn, RB, ICE) 24 Ocak 2024 Çarşamba günü başlayan grevin, 29 Ocak 2024 Pazartesi saat 18:00'da sona ermesi planlanıyor.

Geri Dön 26 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN