Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Ocak 2024 Cuma

On binler AfD'ye karşı yürüdü

Berlin ve Freiburg'da, on binlerce kişinin katıldığı aşırı sağcı AfD ve ırkçılık karşıtı protesto gösterileri düzenlendi.

On binler AfD'ye karşı yürüdü

Berlin ve Freiburg'da düzenlenen gösterilerde on binlerce kişi, aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi'nin planladığı yabancı düşmanı politikaları ve artan aşırı sağ şiddeti protesto etti.

Sol Parti Berlin Eyalet Meclisi Üyesi Elif Eralp, faşizm tehdidine dikkat çekerek, aşırı sağın sadece göçmenlere değil, farklı düşünen herkese zarar vermek istediğini vurguladı.

Federal Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Anayasa düşmanlarına karşı çıkılması çağrısında bulunarak, Anayasanın eşit hakları garanti ettiğini ve birinci-ikinci sınıf vatandaş ayrımının olmadığını belirtti.

Başbakan Olaf Scholz ise ırkçılık karşıtı gösterilere minnettarlıkla yaklaşarak, demokratların bölücülerden daha fazla olduğunu vurguladı.

Kuzey Ren Vestfalya Başbakanı Hendrik Wüst, AfD'yi tehlikeli bir Nazi partisi olarak nitelendirirken, FDP'li Marie-Agnes Strack-Zimmermann, seçmenleri ayağa kalkmaya ve 'yeter' demeye çağırdı.

Geri Dön 19 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN