Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Haziran 2023 Salı

Öldükten 1,5 yıl sonra cesedi koltuğunda bulundu

Chemnitz'de 70 yaşındaki bir adamın cesedi evindeki koltukta bulundu. Kimsesiz adamın 1,5 yıl önce öldüğü anlaşıldı. 

Almanya'nın Chemnitz kentinde polis, 70 yaşında kimsesiz bir adamın cesedini oturma odasındaki koltukta buldu. Talihsiz adamın 1,5 yıl önce öldüğü bildirildi. 

Binaya yeni taşınan çift fark etmiş 

Olay, binaya şubat ayında taşınan bir çiftin söz konusu odanın balkonunda asılı duran çamaşırlara haftalarca dokunulmaması üzerine şüphe duyup polise haber vermesiyle olay ortaya çıktı. Daha önceki dönemlerde komşuların hiçbir koku hissetmediklerini söylediği, ancak kapı açıldıktan sonra içerden dayanılmaz kokular geldiği belirtildi.

Komşunuza göz kulak olun

Hollanda’nın Den Bosch kentinde de, bir apartmanda, 5 ay önce ölen bir adamın cesedi bulunmuştu. Polis, yalnız adamın doğal sebeplerle öldüğünü söylemişti. Polisten yapılan açıklamada “Hiç kimse bu kadar uzun süre fark edilmeden gitmeyi hak etmez” denilerek, vatandaşlardan komşularına göz kulak olmaları istenmişti.

Geri Dön 06 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN