Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Ağustos 2023 Çarşamba

Münihlilere müjde: Enerji fiyatları epey düşecek

Münih'te 1 Ekim 2023 tarihinde ısıtma sezonunun başlamasıyla birlikte doğal gaz fiyatlarının yüzde 40'tan fazla düşeceği duyuruldu.

Münih Belediyesi'nin (Die Stadtwerke München - SWM) hesaplamalarına göre, ortalama bir hane, -yıllık ortalama enerji tüketimi 15 bin kilovaatsaat üzerinden hesaplanırsa- ekim ayından itibaren aylık 274,23 avro yerine 151,98 avro ödeyecek. Bu da hane başına 122,25 avro daha düşük bir fatura anlamına geliyor, bu da mevcut fiyata göre yüzde 44,6'lık bir indirimi ifade ediyor.

Bu yılın faturalarını zaten almış olan müşteriler, www.swm.de adresindeki "My SWM" bölümünden ön ödeme tutarını düşürebilir veya SWM müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirler (ücretsiz telefon numarası: 0800 796 01 01).

Ayrıca, 1 Kasım 2023 tarihi itibariyle SWM'nin elektrik fiyatlarında da yüzde 20'den fazla indirim yapacağı açıklandı. Ancak bu indirimin detayları henüz belirtilmedi.

Geri Dön 09 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN