Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Nisan 2023 Çarşamba

Koalisyonda yeşil enerji çatlağı

FDP kongresinden, ısıtma sistemlerinin yeşil enerjiye geçişine dair tasarıya protesto çıktı. Parti lideri Christian Lindner de tasarının bu hâliyle geçmesine izin vermeyeceklerini söyledi.

Koalisyonda yeşil enerji çatlağı

Trafik ışığı ortaklarından FDP’nin genel kongresinde, 600’e yakın parti üyesi ısıtma sistemlerinde yeşil enerjiye geçişe dair tasarıyı protesto metnini imzaladı. Bunun üzerine FDP Lideri Christian Lindner, Ard yayında, kongre kararlarından cesaret aldığını ve tasarının mevcut hâliyle Federal Meclis’ten geçmesine izin vermeyeceklerini açıkladı. Lindner, geçmişteki örnekleri hatırlatarak, tasarının Bakanlar Kurulunda onaylansa dahi Federal Meclis’ten veya Eyaletler Meclisi’nden geri dönebileceğini söyledi. FDP Meclis Grubu Lideri Christian Dürr de, tasarıyı uygulanabilir hâle getirene kadar yavaşlatacaklarını ifade etti. Dürr, teknik hazırlıkların ülkenin şartlarına göre planlanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Protesto başvurusunda, mevcut ısıtma sistemlerini yasaklamak yerine, akıllı ve yeni bina teknolojileri için teşvik verilmesi önerildi. 

Geri Dön 26 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN