Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Aralık 2022 Perşembe

Koalisyon ortağı uyardı: Alman sanayisi küme düşebilir

FDP’li Meclis Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki, Alman sanayisini bekleyen tehlikeye dikkat çekti, ‘küme düşebilir’ dedi.

Koalisyon ortağı uyardı: Alman sanayisi küme düşebilir

BILD’e konuşan Kubicki, her dört şirketten birinin üretimini yurtdışına taşımak istediğine işaret ederek Alman ekonomisinin alt yapı için acil yatırımlara ve mali desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Kubicki, “Köprü, demiryolu, su kanalları yapımı için hammaddeye ihtiyacımız var” dedi.

Son verilere göre işçilik maliyetinin yükselmesi, vergi yükünün artması, internet arzı ve bürokrasi nedenleriyle Alman sanayisinin ekonomik göstergeleri kötüye gidiyor. Şu anda Almanya 63 sanayi ülkesi arasında en güçlü üçüncü ülke konumunda. Bunun değişmesinden endişeleniliyor.

Geri Dön 29 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN