Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Ekim 2022 Cuma

Kaçak yolculuk ceza kapsamından çıkabilir

Hessen Adalet Bakanı Roman Poseck (CDU), toplu ulaşım araçlarına bilet almadan binmenin suç kapsamından çıkarılmasına yeşil ışık yaktı.

Poseck, mevcut ceza mevzuatı nedeniyle polis ve yargı mensuplarının ağır bir iş yükü altında olduğunu söyledi. Sol Parti ve Yeşiller de uzun zamandır biletsiz toplu taşıma araçlarına binmenin suç olmaktan çıkarılması çağrısında bulunuyor.  

Sosyal Hizmet, Ceza Hukuku ve Ceza Politikası Derneği (DBH) de hapis cezasının bu tür suçlar için oldukça ağır olduğunu bildirmişti. 

Adalet Bakanı Marco Buschmann da geçtiğimiz aylarda kaçak yolculuk yapmanın suç olmaktan çıkarılması gerektiğine dair açıklamalarda bulunmuştu. 

Geri Dön 14 Ekim 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN