Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Mart 2023 Cumartesi

Havaalanlarında grev devam ediyor

Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki havaalanlarında devam eden grevler nedeniyle 681 uçuş iptal edildi, bu durumdan 89 bin yolcu etkilendi.

Havaalanlarında grev devam ediyor

Almanya grevlerden etkilenmeye devam ediyor. Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin en büyük iki havalimanı olan Düsseldorf ve Köln-Bonn’un yanı sıra; Stuttgart Havalimanı’nda grev sürüyor. Bu grevlerden Grevden Karlsruhe/Baden-Baden havalimanlarındaki uçuşların da etkileneceği söyleniyor.

Bu dört havalimanındaki güvenlik personelinin grev kararı nedeniyle yüzlerce uçuş iptal edildi. Havayolları şirketlere 10 binlerce yolcuya, uyarı grevleri nedeniyle iptallere ve gecikmelere hazırlıklı olmaları gerektiğini duyurdu. Verdi Sendikası Sözcüsü, “681 uçuş iptal edildi. Yaklaşık 89.000 yolcu etkilendi” dedi. 

Öte yandan grev çağrısına rağmen Karlsruhe/Baden-Baden Havalimanı'na uçuşlar devam edecek. Havalimanı Genel Müdürü Uwe Kotzan, “Yolcular, güvenlik kontrollerinde uzun bekleme sürelerini hesaba katmalı” dedi.

Geri Dön 18 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN