Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2024 Çarşamba

Hava durumu değişiyor: Fırtına ve yağış bekleniyor

Almanya genelinde dün 30 derece civarında seyreden sıcak hava bugün yerini soğuk bir dalgaya bırakacak.

Alman Meteoroloji Dairesi'nden (DWD) Meteorolog Florian Bilgeri, "Hava durumu çarşamba gecesi tamamen değişiyor. Kuzey Denizi'ne doğru ilerleyen soğuk hava dalgası nedeniyle, gece saatlerinde batı kesimlerde gök gürültülü sağanak yağış ve dolu bekleniyor. Bölgesel olarak şiddetli hava olayları mümkün" dedi.

Bugün, özellikle ülkenin doğu yarısında şiddetli gök gürültülü sağanak yağış, kuvvetli fırtına ve dolu bekleniyor. Ayrıca yerel aşırı hava olayları riski var. Batıda ise gök gürültülü sağanak yağış ihtimali azalacak. Sıcaklıklar Kuzey Frizya kıyısında 21 dereceye, Lusatia'da ise 33 dereceye kadar çıkacak.

Hava durumu yarın tekrar sakinleşecek, sıcaklıklar 22 ile 31 derece arasında seyredecek. Ancak bu sakin dönem uzun sürmeyecek. Cuma günü, Almanya üzerinde yeni bir alçak basınç sistemi oluşma tehdidi var ve cumartesi gününe kadar sürebilecek ülke çapında bir fırtına durumu yaşanabilir.

Genel olarak yaz, aşırı sıcak günler ve şiddetli gök gürültülü fırtınalarla değişkenlik göstermeye devam ediyor.

Geri Dön 10 Temmuz 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN