Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Mart 2023 Perşembe

Giffey: Irkçılık ve insan düşmanlığı her toplum için zehirdir

21 Mart Uluslararası Irkçılıkla Mücadele Günü nedeniyle açıklama yapan Berlin Eyaleti Başkanı SPD'li Franziska Giffey, ırkçılık uyarısı yaparak “Etkilensek de etkilenmesek de ırkçılık hepimizi etkileyen bir konu” dedi.

Giffey, 21 Mart Uluslararası Irkçılıkla Mücadele Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, ”Irkçılık ve insan düşmanlığı her toplum için zehirdir. Berlin'de de insanlar kökenleri nedeniyle dışlanıyor ve dezavantajlı duruma geliyor. Buna karşı çıkmak ve bu durumdaki kişilere destek olmak boynumuzun borcu. Etkilensek de etkilenmesek de ırkçılık hepimizi etkileyen bir konu” diye konuştu.

Berlin’de yaşayanların yüzde 40’ının göç geçmişine sahip olduğunu belirten SPD’li Başkan, “Bu rağmen Berlin’de ırkçılık var” dedi.

Geri Dön 23 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN