Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Kasım 2022 Çarşamba

Gaz tüketimi arttı, durum kötüleşebilir

Havaların soğumasıyla birlikte doğalgaz tüketimi de yükseldi. Federal Ağ Ajansı ise uyarıda bulundu, “Durum kötüleşebilir” dedi.

Gaz tüketimi arttı, durum kötüleşebilir

Federal Ağ Ajansı’nın son raporunda, Almanya'daki gaz durumu şu anda ‘gergin’ olduğu konusunda uyarıda bulundu. Raporda, “Durumun daha da kötüye gitmesi göz ardı edilemez” ifadesi kullanıldı. 

Soğuk hava dalgası nedeniyle Almanya'da gaz tüketiminin aniden keskin bir şekilde arttığına dikkat çekilen raporda, 14-20 Kasım arasında, Almanya’daki gaz tüketiminin yüzde 28 arttığı belirtildi.

Diğer taraftan iyi haber, doğalgaz depolama tesisleri neredeyse hala tamamen dolu. Federal Ağ Ajansı’nın son verilerine göre, Almanya'daki doğalgaz depolama tesislerinin doluluk oranı yüzde 98,79.

Geri Dön 30 Kasım 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN