Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Ağustos 2023 Çarşamba

Frankfurt’ta kreşlerde çocuklara taciz skandalı

Frankfurt'ta, bazı kreşlerde çocuklara yönelik sözlü ve fiziksel cinsel taciz suçlamalarıyla ilgili olarak bazı eğitmenler hakkında suç duyurusunda bulunulduğu ortaya çıktı.

Frankfurt Belediyesi Eğitim Sorumlusu SPD'li Sylvia Weber, cinsel taciz suçlamaları nedeniyle bu yılın mart ayından beri 4 ayrı kreşte bazı eğitmenlerin açığa alındığını duyurdu. Weber, bazı velilerin çocuklarına yönelik 'cinsel motifli saldırı' iddiaları ve şikayetleri üzerine ilgili eğitmenlerin geçici olarak işten uzaklaştırıldığını belirtti.

Frankfurt Emniyet Müdürlüğü, toplamda 5 eğitmen hakkında şikâyet olduğunu ve bu şikâyetler sonucunda Frankfurt Savcılığı'nın soruşturma başlattığını bildirdi. Geçici olarak görevden alınan eğitmenlerin en az 7 çocuğa karşı sözlü ve fiziksel cinsel tacizde bulunmakla suçlandığı ifade edildi. Bunun yanı sıra, daha önce Frankfurt'taki kreşlerde çalışan bir eğitmenin de cinsel taciz suçlaması nedeniyle kısa süreliğine görevden alındığı, ancak sonrasında iddianın asılsız olduğu kanıtlandığı için tekrar göreve döndüğü belirtildi.

Geri Dön 09 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN