Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Ağustos 2023 Pazartesi

Fırtına ve dolu nedeniyle 12 kişi yaralandı

Almanya, cumartesi öğleden sonra dolu, şiddetli rüzgâr ve fırtınanın etkisi altına girdi. Polis, fırtına esnasında 2’si ağır olmak üzere 12 kişinin yaralandığını duyurdu. 

Bazı bölgelerde dolu yağışı görüldü. Olumsuz hava koşullarından en çok etkilenen bölgeler  Bavyera, Saksonya ve Saksonya-Anhalt oldu. 

Bavyera’nın Kissing bölgesinde fırtına nedeniyle 12 kişi yaralandı. Bölgede dolu yağışı nedeniyle hayat durma noktasına geldi. Şiddetli rüzgar nedeniyle yer yer ağaçlar zarar gördü ve devrilerek yolu kapadı. Münih Havalimanı’ndaki bazı uçuşlar hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi. 

Saksonya eyaletinde de şiddetli rüzgâr nedeniyle birçok ağaç devrildi. Şiddetli rüzgâr nedeniyle bölgede küçük bir hortum görüldü. 

Alman Hava Durumu Servisi (DWD), önümüzdeki günlerde Bavyera ve Baden-Württemberg eyaletlerinde sağanak yağış ve fırtına beklediklerini açıkladı. 

Geri Dön 28 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN