Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Ağustos 2023 Perşembe

Federal Ağ Ajansı: Temmuzda 3 bin 200 şikâyet aldık

Federal Ağ Ajansı, geciken postalar ve gelmeyen kargolarla ilgili sadece temmuz ayında 3 bin 200 şikâyet aldıklarını açıkladı.

Almanya'da Federal Ağ Ajansı, temmuz ayında posta hizmeti sağlayıcılarıyla ilgili yaklaşık 3 bin 200 şikâyet aldığını açıkladı. Bu sayı, haziran ayına göre yaklaşık 200, Temmuz 2022'ye göre ise 100 daha fazla. Şikayetlerin büyük bir kısmı pazar lideri Deutsche Post AG veya DHL Paket GmbH ile ilgiliydi.

Tüketiciler genellikle uzun bekleme süreleri veya kargoların hiç teslim edilmemesi gibi konularda şikâyetçi oldular. Deutsche Post'un sözcüsü, "Her şikâyet bizim için önemlidir; müşterilerimizin hizmetimizden memnun olmaması bizi üzüyor. Şikâyet sayıları, her yıl taşıdığımız milyarlarca gönderiye kıyasla düşük bir orandadır, ancak kalitemizi daha da yükseltmek için çalışmaya devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

Geri Dön 24 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN