Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Ağustos 2023 Perşembe

Evini kısa süreli kiraya verene 25 bin avro ceza

Frankfurt’ta evlerini günlük veya kısa süreli olarak kiraya verenlere para cezası uygulanıyor. Ceza, 25 bin avroyu bulabilir.

Alman Basın Ajansı’nın haberine göre Frankfurt’ta “Ferienwohnung” olarak bilinen evlerini günlük veya kısa süreli (Ferinwohnung - Tatil evi) izinsiz kiraya verenlere toplam 2 milyon avroyu bulan idari para cezası verildi.

Şehir Sözcüsü, tarafından yapılan açıklamada, 1.000’den fazla dairenin takibe alındığı, 700’e yakın işlem başlatıldığı bildirildi. Darmstadt’ta 2021’ye yürürlüğe girmesinden bu yana ise 129 yasa dışı faaliyet tespit edildi. Yasal düzenlemelerin ihlalinde, 25 bin avroya kadar para cezası verildiği kaydedildi. 

Geri Dön 03 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN