Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Temmuz 2023 Perşembe

Deutsche Bank: 4 gün çalışma refah kaybı yaratır

Deutsche Bank Baş Ekonomisti Stefan Schneider, haftada dört gün çalışma modelinin refah kaybı yaratacağını savundu.

Deutsche Bank Baş Ekonomisti Stefan Schneider, haftada dört gün çalışmanın refah kabı yaratacağı ve gelecekteki emeklileri daha da yoksullaştıracağı konusunda uyarıda bulundu.

Bild gazetesine konuşan Schneider, "Daha az iş yapılırsa, devlet daha az vergi alır, bu da sosyal güvenlik fonları daha az katkı payı alması yani genel refahın azalması anlamına gelir” dedi.”

“Refahı korumanın yolu uzun çalışmak”

Refahı korumanın tek yolunun ‘daha uzun süre çalışmak’ olduğunu savunan Schneider, "Bu da daha geç emeklilik, daha uzun çalışma saatleri veya daha az tatil demek” dedi.

Geri Dön 06 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN