Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman ekonomisi resesyona girecek - 20 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
09 Mart 2023 Perşembe

Depoyu akşam dolduran kârlı çıkıyor

Almanya’da akaryakıtın en ucuz olduğu saatlerin 22.00 ile 23.00 arası olduğu tespit edildi. Sabah saatlerinde ise akaryakıt fiyatları en yüksek seviyeyi görüyor.

Depoyu akşam dolduran kârlı çıkıyor

ADAC akaryakıt fiyatları üzerine bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmanın sonuçlarına göre, akaryakıtın en ucuz olduğu saatler 22 ila 23 arasındayken, fiyatların sabah 7’de zirve yapıyor.

RND’nin haberine göre, benzinin litre fiyatı sabah saatlerinde 1,87 avroyken, akşamları 1,78 avroya kadar düşüyor. Sabah fiyatlarıyla akşam fiyatları arasında litre başına 9 sent fark olduğunu söyleyen uzmanlar, aradaki farkın 50 litrelik bir alımda 4,5 avroya kadar çıktığına işaret ediyor. 

Geri Dön 09 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN