Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Nisan 2023 Perşembe

“Çocuklarımıza karşı günah işledik”

Almanya’da son korona önlemleri de kaldırıldı. Yasal Sağlık Sigortası Doktorları Birliği Başkanı Andreas Gassen ise, okulların kapatılmasının çocuklara karşı işlenen bir günah olduğunu söyledi.

Dr. Gassen, tüm önlemlerinin sona ermesini, gecikmiş bir karar olsa da memnuniyetle karşıladığını söyledi ve pandemi döneminde yapılan hataların ele alınmayacağından endişe duyduğunu da belirtti.

RND’ye konuşan Başkan Gassen, “Salgın sırasında alınan tüm önlemlerin etkilerinin acilen incelenmesi gerekiyor. Ancak şu anda bunun ciddiye alındığını söyleyemem. Pandemi sırasında defalarca daha sert önlemler alınması çağrısında bulunan bazı aktörler, şimdi ortadan kayboldu" dedi. 

Gelecekteki pandemiler için ders çıkarmak gerektiğini söyleyen Gassen, “Okulları gereksiz yere kapatarak çocuklarımıza karşı günah işledik” dedi.

Geri Dön 13 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN