Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Kasım 2022 Cuma

Black Friday bugün başlıyor

Birçok üründe büyük indirimlerin olduğu Black Friday (Kara Cuma) indirimleri bugün başlıyor. Bu yılki indirimlerin önceki senelere nazaran çok daha fazla olması bekleniyor.

Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği Black Friday indirimleri bugün başlıyor. Karşılaştırma portallarının verilerine göre, bu yıl geçtiğimiz senelere kıyasla indirim oranları oldukça yüksek. Özellikle perakende sektöründe birçok ürünün satılmadığını, depolarda kaldığını bildiren uzmanlar, “Satışları artırmak için indirimler oranları giyim sektöründe yüzde 20, bisikletlerde yüzde 60’a kadar çıkabilir” dedi.

Yönetim danışmanlığı şirketi PwC’nin anketlerine göre, hayat pahalılığına rağmen, tüketicilerin üçte ikisi alışveriş yapmak için Black Friday indirimlerini bekliyor. Anketlere göre, yarın ve önümüzdeki hafta alışveriş harcamaları kişi başı 289 avroya kadar çıkabilir. 

Siber dolandırıcılara dikkat!

Polis ve tüketiciyi koruma dernekleri ise son dönemde yüzde 20 oranında artan siber dolandırıcılık olaylarına karşı uyarıda bulundu. Dolandırıcıların, kargo şirketleri ve e-ticaret sitelerini taklit ederek, tüketicilere SMS ya da mail üzerinden sahte kargo takip linki gönderdiğini söyleyen güvenlik uzmanları, “Şüpheli hiçbir bağlantıyı tıklamayın” uyarısında bulundu. Ayrıca sahte indirim kuponlarına da dikkat edilmesi, indirimlerden faydalanmak için kimlik bilgilerinin güvenli olmayan sitelerle paylaşılmaması gerekiyor. 

Geri Dön 25 Kasım 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN