Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Ekim 2022 Cumartesi

Birlik partileri fona tepkili

CDU/CSU Federal Meclis Grubu Başkan Yardımcısı Mathias Middelberg, “Bu ülkede hiç kimse 200 milyar avro ile tam olarak ne yaptığınızı bilmiyor” diyerek yardım fonuna tepki gösterdi.

Middelberg yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Şu ana kadar ne gaz ne de elektrikte tavan fiyat getirilmesi ile ilgili net bir konsept sunulmadı. Bu ülkede hiç kimse 200 milyar avro ile tam olarak ne yaptığınızı bilmiyor. Normalde önce ne satın almak istediğinizi tespit eder, sonra onu alabilecek para için bankaya gidersiniz. Trafik ışığı hükûmeti bunun tam tersini yapıyor.

CDU lideri Friedrich Merz ise RBB24’de verdiği demeçte, oylamadan önce federal hükûmete ‘açık çek’ verilmeyeceğini söyledi. Benzer eleştiriler Sol Parti’den de geldi. 

Geri Dön 22 Ekim 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN