Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sivrisinek alarmı - 17 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Aralık 2023 Cumartesi

Bıçaklı saldırgan polis kurşunuyla öldürüldü

Köln'de bir kadına saldıran bıçaklı saldırgan, polis kurşunuyla ağır yaralandı. Saldırgan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Almanya'nın Köln şehrinin Bickendorf semtinde önceki gün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, bıçaklı bir saldırgan, bir kadına saldırdı. Kadının kendini savunarak polise haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, saldırganı bir taksiye binerken yakalamaya çalıştı.

Yakalama sırasında, saldırgan polise bıçak çekerek tehdit etti. Polis memuru, saldırgana müdahale etmek için ateş açtı ve saldırgan ağır yaralandı. Saldırgan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olayın ardından Köln Polisi soruşturma başlattı.

Olay nasıl gelişti?

Polis Sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, olay şöyle anlatıldı:

Dün akşam saatlerinde 28 yaşındaki genç bir kadın, otomobiline binmeye çalışırken, bir adamın saldırısına uğradı. Saldırgan, kadını boğazından ve kolundan yaraladı. Kadın, kendini savunarak saldırganı itti ve kaçtı. Ardından polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, görgü tanıklarının bıçaklı olabileceğini söyledikleri saldırganı, bir taksiye binerken yakaladı. Yakalama esnasında, bir polis tabancasından çıkan kurşunla ağır yaralanan şüpheli, hayatını kaybetti.

Olayın nedeni henüz bilinmiyor. Polis, soruşturmanın devam ettiğini ve olayın ayrıntılarını daha sonra açıklayacağını duyurdu.

Geri Dön 09 Aralık 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN