Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Aralık 2022 Cumartesi

Berlin’de dev akvaryum patladı

Berlin'de bir otelde bulunan devasa akvaryumun patlaması sonucu bir milyon litre su balıklarla birlikte çevreye dağıldı.

Berlin’de dev akvaryum patladı

İki kişinin yaralandığı olayda büyük çaplı maddi hasar oluştu. Akvaryumda gerçek bir mercan resifinde yaklaşık bin 500 tropikal balık yaşıyordu. İtfaiye sözcüsü balıkların çoğunun öldüğünü söyledi.

Otelde bulunan 350 kişi tahliye edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. İlk belirlemelere göre, 18 yıllık havuzun, eskimeden kaynaklı patladığı tahmin ediliyor.

Bir diğer görüş de Berlin’de havanın aşırı soğuması nedeniyle camın patlayabileceği yönünde. Şimdi uzmanların sıcaklıkların bir rol oynayıp oynamadığını kontrol etmesi bekleniyor. Berlin'de hava sıcaklığı sabah saatlerinde -9 dereceydi. Aralık 2012'de, Şanghay'daki bir alışveriş merkezindeki köpekbalığı tankının camı patlamış ve 16 kişi yaralanmıştı. 

Geri Dön 17 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN