Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Ekim 2023 Cumartesi

Berlin Polisi’nden havai fişek yasağı çağrısı

Berlin Polis Sendikası (GdP), yaklaşan yılbaşı gecesi için Berlin'de havai fişeklerin yasaklanması ve diğer önlemlerin alınması çağrısında bulundu.

GdP Eyalet Başkanı Stephan Weh, ülke genelinde havai fişek atılması ve satılmasının yasaklanmasının uzun süredir gerektiğini ifade etti ve en azından Berlin'de S-Bahn hattında havai fişeklerin yasaklanabileceğini belirtti. Bu yasağın sokaklarda daha iyi görüş sağlayacağını ve şiddet olaylarına karışan suçluların daha kolay tanımlanabileceğini söyledi.

Weh ayrıca, geçmiş yıllardan ders çıkarılmadığını ve henüz gerekli adımların atılmadığını eleştirdi. Berlin polisi ve itfaiyesinin yılbaşı gecesi için hazırlıklarını aylardır sürdürdüğünü ancak daha fazla polisin göreve çağrılmasının yeterli bir önlem olmadığını vurguladı.

Alman Polis Birliği (DPolG) de yakın zamanda polis memurlarının şiddetli saldırılara karşı daha iyi korunması gerektiğini belirtti. Birlik, tüm devriye arabaları için yangından korunma başlıkları, yanmaz üniformalar, ses koruma kulaklıkları ve iyi yangın söndürücüler gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.

Geri Dön 07 Ekim 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN